Jazyk  Czech

Úvod

Hlavní činnosti obchodu Makita-Centrum.cz  je Prodej - Servis - Půjčovna stavebního, ručního, zahradního nářadí a strojů .

Naší hlavní výhodou oproti jiným obchodům je, že jsme specialisti ve svém oboru, a hlavní je, že to, co prodáváme také opravujeme a pronajímáme.U Nás můžete být jistí, že pokud Vám něco porouchá se , tak jsme schopni Vám opravit v co nejkratším termínu, jelikož máme většinu náhradních dílů skladem, a po dobu opravy jsme Vám schopni nabídnout podobny stroj k pronájmu. Záruční opravy maji přednost. Doufáme, že náš e-shop splní Vaše očekávání a že se k nám budete rádi vracet.

Vítáme Vás na našem internetovém obchodě

V nabídce našeho obchodu najdete široký sortiment ručního nářadí  jako jsou  elektrické ruční nařadí, zahradní techniku jako jsou pily, sekačky  a jiné. Snažíme se držet ceny co nejníže a nabízet Vám spoustu akcí pro ještě výhodnější nákup.

Pro Vaši spokojenost uděláme maximum, neváhejte nás prosím kontaktovat s jakýmy koliv dotazy na tel:  (+420) 607 607 077, (+420) 776 587 081, nebo na email: info@makita-centrum.cz

Váš team SERVISCENTRUM PROFI s.r.o.

 

Hosting Ukraine